| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Impedance | 50 Ω, 100 Ω |
| Frequency | 2.5 GHz |
| Bandwidth | 400 MHz |
Stock: 5673
Distributors
pcbx
Unit Price$0.05836
Ext.Price$0.05836
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.05836 | $0.05836 |
| 10 | $0.02918 | $0.29180 |
| 50 | $0.02739 | $1.36950 |
| 100 | $0.02571 | $2.57100 |
| 500 | $0.02395 | $11.97500 |
| 1000 | $0.02231 | $22.31000 |
| 3000 | $0.02183 | $65.49000 |
| 5000 | $0.02136 | $106.80000 |
| 10000 | $0.02087 | $208.70000 |
